Menu
Sepetiniz

Güzellik Sırları

11 Apr Hızlı Saç Uzatma Yöntemleri
0 561
Yumuşacık, parlak, bakımlı saçlara sahip olmak hepimizin hayalidir. Aynı zamanda uzun ve gür saçlar herkesin isteğidir.  Ancak hava koşullarının etkis..
08 Apr Avakadonun Faydaları
0 479
Menşei Orta Meksika olan ve defnegiller familyasına ait olan bir bitkidir. Mucizevi faydalarından ötürü Aztek kültüründe “ Bereket Armudu” olarak adla..
07 Apr Saç Bakımı
0 441
Mevzu bahis güzellik olduğunda en önem verdiğimiz konuların başında saçlarımız gelir. Yapılan en ufak değişiklikte bile bizi değiştiren büyük bir sonu..
06 Apr Kaş Kirpik Bakımı
0 441
Kaş ve kirpiklerimizin yapısı, sıklığı ve ya seyrekliği, şekli yüz ifademizi ve güzelliğimizi etkileyen önemli faktörlerdendir. Dolayısıyla gür, şekil..
05 Apr Dudak Bakımı
0 453
Dudaklarımız vücudumuzun en hassas ve bakıma en çok ihtiyacı olan bölgelerinden biridir. Güneş ışınları, soğuk havalar, rüzgarlar, vücudumuzdaki değiş..
04 Apr Ayak Bakımı
0 452
Ayaklarımız bedenimizin tüm yükünü çeken, çoğu zaman görmezden geldiğimiz organlarımızdan bir tanesidir. Özellikle günümüzde yoğun tempolu yaşamlarımı..
04 Apr Selülit
0 396
Selülit Nedir: Cildin altındaki yağ dokusunun deformasyona uğrayarak pürüzlü ve düzensiz bir görünüm alması şeklinde ortaya çıkan bir sağlık problemid..
04 Apr Cilt Kırışıklıkları
0 471
Kırışıklık genellikle yaş ilerledikçe ortaya çıkan ancak yalnızca bu sebebe bağlı olmayan bir cilt problemidir. Cildin maruz kaldığı etkenlerden dolay..
28 Mar Aromaterapi Masajları / Yağlar
0 445
Aromaterapi uçucu yağlar ve yağ taşıyan bitkiler aracılığıyla masaj, kompres, inhalasyon (buğu ve gaz yoluyla sıvıların solunması) ve banyolar aracılı..
28 Mar Kilin Cilde Faydaları
0 458
Kil cilt bakımında kullanılan çok yönlü bir maddedir. Temizleyici etkisiyle kiri en derinden çıkarır; besleyici etkisiyle sağlıklı bir cilde kavuşmanı..
06 Feb Yumurtanın Saça ve Cilde Faydaları
0 462
Yumurta hem cildiniz hem saçlarınız için mükemmel bir üründür. Yumurta akında proteinler, sarısında ise vücut için yararlı yağlar bulunmaktadır. Yumur..
02 Feb Doğadan Gelen Güzellik: Lavanta
0 494
Lavanta insanları görüntüsüyle, kokusuyla ve faydalarıyla büyüleyen bir üründür. Tıbbı-aromatik bitkilerden biridir. Parfüm yapımında, cilt bakımında ..
02 Feb Çiçeklerin Sultanı: Gül
0 516
Uygarlık var olduğundan beri insanların yaşamlarını süslemiş olan gül kültürümüzdeki en özel çiçeklerden biridir. Sadece süs ve ya estetik amaçlı deği..
02 Feb Balın Cilde Faydaları
0 436
İnsan sağlığına en faydalı gıdalardan biri olan bal yalnızca yiyecek olarak tüketildiğinde değil harici olarak kullanıldığında da insanlara sağlık ve ..
29 Jan Zeytin Yağının Cilde Faydaları
0 447
ANTİK DÖNEMDEN GÜNÜMÜZE GELEN MUCİZE: ZEYTİNYAĞI “Poseidon ve Athena yeni kurulan şehre kendi adlarının verilmesini istemektedirler. Zeus’’un çözümü i..
24 Jan Antik Çağlardan Günümüze Kadar Gelen Güzellik Sırları
1 563
Moda algısı, güzellik anlayışı her dönem değişse de kadınların her zaman tek bir hedefi vardır: BAKIMLI OLMAK!Günümüzde bunu birçok farklı kozmetik ür..
24 Jan Egzama Nedir?
0 410
Egzama Nedir?Egzama kuruluk, kaşıntı, tahriş, kızarıklık gibi belirtileri olan sık karşılaşılan bir cilt problemidir. Genellikle yetişkinlerde görüleb..
30 Nov Shea Butter Bitkisi ve Yağının Faydaları
0 403
Shea yağı cilt güzelliğine ve bakımına önem verenlerin sıklıkla kullandığı, Eski Mısır’dan beri faydalanılan etkili ve doğal bir yağdır. Shea yağı Afr..
30 Nov Jojoba Yağının Cilde Faydaları
0 410
Doğal bakım ürünlerinde ve kozmetik ürünlerde kullanılan, bir takım tıbbi uygulamalardan sonra faydalanılan  jojoba yağı bir çeşit bitkisel yağdır. Sa..
Gösterilen: 1 ile 19 arası, toplam: 19 (1 Sayfa)