Menu
Sepetiniz

indirimlife Blog

15 May Sipariş Oluşturma ve Ödeme
6 10338
     www.indirimlife.com sayfasına girerek hizmetinize sunmuş olduğumuz en kaliteli ve en uygun fiyatlı ürünlere ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz ve alma..
15 May Kargo ve Teslimat
0 1184
Siparişim tarafıma ne zaman ulaşır?www.indirimlife.com sitesinden 12:00'ye kadar vermiş olduğunuz siparişler 1 iş günü içinde kargo firmasına size ula..
15 May Fatura & Garanti
1 1190
Satın aldığınız elektronik ürünler size kapalı kutuda teslim edilmektedir bu nedenle garanti belgesinin üzerinde tarihli bir kaşe bulunamaz. Ürünün fa..
11 May İptal & İade & Değişim İşlemleri
1 1261
İade nasıl yapılır? Şartları nelerdir?Siparişleriniz adresinize ulaştıktan sonra 7 iş günü içinde kolayca iade edebilirsiniz. Hesabım > Siparişlerim i..
11 Apr Hızlı Saç Uzatma Yöntemleri
0 653
Yumuşacık, parlak, bakımlı saçlara sahip olmak hepimizin hayalidir. Aynı zamanda uzun ve gür saçlar herkesin isteğidir.  Ancak hava koşullarının etkis..
08 Apr Avakadonun Faydaları
0 537
Menşei Orta Meksika olan ve defnegiller familyasına ait olan bir bitkidir. Mucizevi faydalarından ötürü Aztek kültüründe “ Bereket Armudu” olarak adla..
07 Apr Saç Bakımı
0 504
Mevzu bahis güzellik olduğunda en önem verdiğimiz konuların başında saçlarımız gelir. Yapılan en ufak değişiklikte bile bizi değiştiren büyük bir sonu..
06 Apr Kaş Kirpik Bakımı
0 506
Kaş ve kirpiklerimizin yapısı, sıklığı ve ya seyrekliği, şekli yüz ifademizi ve güzelliğimizi etkileyen önemli faktörlerdendir. Dolayısıyla gür, şekil..
05 Apr Dudak Bakımı
0 516
Dudaklarımız vücudumuzun en hassas ve bakıma en çok ihtiyacı olan bölgelerinden biridir. Güneş ışınları, soğuk havalar, rüzgarlar, vücudumuzdaki değiş..
04 Apr Ayak Bakımı
0 520
Ayaklarımız bedenimizin tüm yükünü çeken, çoğu zaman görmezden geldiğimiz organlarımızdan bir tanesidir. Özellikle günümüzde yoğun tempolu yaşamlarımı..
04 Apr El Bakımı
0 496
El bakımı güzelliğimizin önemli bir parçasını oluşturur ve cilt bakımının vazgeçilmezidir. Güzel ve bakımlı ellere sahip olmak kendimizi iyi hissetmem..
04 Apr Selülit
0 466
Selülit Nedir: Cildin altındaki yağ dokusunun deformasyona uğrayarak pürüzlü ve düzensiz bir görünüm alması şeklinde ortaya çıkan bir sağlık problemid..
04 Apr Cilt Kırışıklıkları
0 549
Kırışıklık genellikle yaş ilerledikçe ortaya çıkan ancak yalnızca bu sebebe bağlı olmayan bir cilt problemidir. Cildin maruz kaldığı etkenlerden dolay..
28 Mar Aromaterapi Masajları / Yağlar
0 515
Aromaterapi uçucu yağlar ve yağ taşıyan bitkiler aracılığıyla masaj, kompres, inhalasyon (buğu ve gaz yoluyla sıvıların solunması) ve banyolar aracılı..
28 Mar Kilin Cilde Faydaları
0 529
Kil cilt bakımında kullanılan çok yönlü bir maddedir. Temizleyici etkisiyle kiri en derinden çıkarır; besleyici etkisiyle sağlıklı bir cilde kavuşmanı..
06 Feb Yumurtanın Saça ve Cilde Faydaları
0 527
Yumurta hem cildiniz hem saçlarınız için mükemmel bir üründür. Yumurta akında proteinler, sarısında ise vücut için yararlı yağlar bulunmaktadır. Yumur..
02 Feb Doğadan Gelen Güzellik: Lavanta
0 580
Lavanta insanları görüntüsüyle, kokusuyla ve faydalarıyla büyüleyen bir üründür. Tıbbı-aromatik bitkilerden biridir. Parfüm yapımında, cilt bakımında ..
02 Feb Çiçeklerin Sultanı: Gül
0 594
Uygarlık var olduğundan beri insanların yaşamlarını süslemiş olan gül kültürümüzdeki en özel çiçeklerden biridir. Sadece süs ve ya estetik amaçlı deği..
02 Feb Balın Cilde Faydaları
0 498
İnsan sağlığına en faydalı gıdalardan biri olan bal yalnızca yiyecek olarak tüketildiğinde değil harici olarak kullanıldığında da insanlara sağlık ve ..
29 Jan Zeytin Yağının Cilde Faydaları
0 504
ANTİK DÖNEMDEN GÜNÜMÜZE GELEN MUCİZE: ZEYTİNYAĞI “Poseidon ve Athena yeni kurulan şehre kendi adlarının verilmesini istemektedirler. Zeus’’un çözümü i..
24 Jan Antik Çağlardan Günümüze Kadar Gelen Güzellik Sırları
1 627
Moda algısı, güzellik anlayışı her dönem değişse de kadınların her zaman tek bir hedefi vardır: BAKIMLI OLMAK!Günümüzde bunu birçok farklı kozmetik ür..
24 Jan Egzama Nedir?
0 475
Egzama Nedir?Egzama kuruluk, kaşıntı, tahriş, kızarıklık gibi belirtileri olan sık karşılaşılan bir cilt problemidir. Genellikle yetişkinlerde görüleb..
30 Nov Shea Butter Bitkisi ve Yağının Faydaları
0 457
Shea yağı cilt güzelliğine ve bakımına önem verenlerin sıklıkla kullandığı, Eski Mısır’dan beri faydalanılan etkili ve doğal bir yağdır. Shea yağı Afr..
30 Nov Jojoba Yağının Cilde Faydaları
0 468
Doğal bakım ürünlerinde ve kozmetik ürünlerde kullanılan, bir takım tıbbi uygulamalardan sonra faydalanılan  jojoba yağı bir çeşit bitkisel yağdır. Sa..
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 24 (1 Sayfa)